Menu
Your Cart

Sosyal Medya Yönetimi

SOSYAL MEDYADA SEKTÖRÜNÜZE VE İŞLETMENİZE ÖZEL STRATEJİ GELİŞTİRME
Öncelikle kurumunuzun veya işletmenizin hedef kitlesini ve gelecek planlamalarını göz önüne alarak; benzer kurumların ve işletmelerin analizini yapıyorum. Analiz sonuçlarını ve beklentilerinizi birleştirerek hangi sosyal ağlarda, nasıl bir dille, nasıl bir içerik stratejisi ile yer almanız gerektiğini, yani kısacası sizin ‘ Sosyal Medya Kimliğinizi’’ oluşturuyorum..
SOSYAL MEDYA TAKVİMİ VE PLANLAMA
Kurumunuz veya işletmeniz için belirlenen sosyal medya kimliği doğrultusunda aylık olarak içerik planlaması yapıyorum. Gelecek ayın tüm içerik planlarını, sizin tarafınızdan süzgeçten geçirilmiş ve onaylanmış olarak paylaşıma hazır duruma getiriyorum. Ay içinde gerçekleşen gündeme dair konular hakkında (Güneş tutulması, dünya çapında yaşanan ilgi çekici bir olay, ülkesel yaşanan büyük başarılar v.b.) kurumunuz ve işletmeniz ile ilişkili özel içerikler oluşturuyorm. Real-time (Eş zamanlı) adını verdiğim bu içeriklerle, markanızın çok daha geniş kitlelere ulaşmasını ve sosyal medyada konuşulan konulardan uzak kalmamasını önemsiyorum. Yarışmalarla ve etkileşimi yüksek paylaşımlarla sosyal medyada markanızdan olumlu olarak sıkça bahsedilmesini sağlayacak içerikler oluşturuyorum.
SOSYAL MEDYADA ETKİLİ VE DİKKAT ÇEKİCİ TASARIMLAR
Görsel etkiye çok önem veriyor, içeriklerinizle uyumlu, marka kimliğinizle bağlantılı mesajlarınızı, takipçilerinize daha etkili iletilmesini sağlayacak ilgi çekici tasarımlar hazırlıyorum. Sosyal medyada kullanıcıların çoğu zaman paylaşılan içerikten önce görsele göre etkileşim gösterdiği göz önüne alındığından, başarılı ve etkili görsellerin markanızın en büyük destekçisi olduğuna inanıyorum.